KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15539164
nr 1553 9164
Monica Lorentzon
(f. 1940), Sverige
Oljemålning, Figurer. Signerad. Olja på duk på pannå, yttermått inklusive ram: 59x43 cm
Monica Lorentzon, svensk målare född 1940.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 31 juli 2023
kl 18:32:35
27/7 20:15:16
600 kr
28/7 16:07:19